FrigoTaxi Soğuk Hava Depolu Araç Kiralama Hizmeti

Soğuk Zincir Taşımacılık

Soğuk veya dondurulmuş gıda maddelerinin, ilaçların üretiminden tüketiciye ulaştırılmasına kadar geçen süre içerisinde, herhangi bir bozulma veya deformasyona fırsat vermeden ürünlerin kendi özelliklerini muhafaza edecek şekilde taşınması büyük önem arzetmektedir.

Soğuk taşınması gereken ürünler olmaları gereken kritik eşik sıcaklıklara ulşatıklarında bozulmalara veya kimyasal çeşitli değişikliklere uğrarlar. Bu durum üretici veya tedarikçilerin maddi kaybına sebep olabileceği gibi daha da kötüsü tüketicilerin büyük sağlık sorunları ile karşılaşmalarına sebep olabilmektedir.

Örneğin et ve et ürünleri ile balık +4C +8C arasında, tatlı ve pastalar -18 veya +4 derece arasında, süt ve süt ürünleri +3 +4 derece arasında, canlı çiçekler +4 ile +15 derece arasında taşınmalıdır. Bu sıcaklıklar dışına çıkıldığında ürünler üzerindeki bakteri miktarı hızla artarak gıda özelliklerini kaybedecek ya da çöp haline geleceklerdir.

Bu sebeple frigofrig diye adlandırılan soğuk zincir lojistiği önemli bir noktaya gelmektedir. Soğuk zincir taşımacılık için özel soğutmalı araçlar kullanılmalıdır.

FrigoTaxi olarak taşımacılık sektöründeki yıllardan gelen tecrübe, birikim ve deneyimlerimizle soğuk zincir taşımacılık alanında da hizmet vermekteyiz. Frigofrig taşımacılık konusunda üretimden tüketime kadar geçen süre içerisinde ürünlerinizi olması gereken sıcaklıkta, hijyenik şartlarda, hızlı ve güvenli bir şekilde hedefine ulaştırıyoruz.

Bunu yapabilmek için eğitimli ve tecrübeli personelimiz, +25 derece ile -24 arasında sıcaklığı ayarlanabilir son model araçlarımız ve Frigo Taxi olarak sahip olduğumuz tecrübemiz hizmetinizdedir.

FrigoTaxi, et ve et ürünleri, balık, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık malzemeler, sebze ve meyve, canlı çiçek, çikolata ve dondurma, tatlı ve pasta ile ilaç taşımacılığı alanlarında hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimiz saatlik şoförlü veya şoförsüz frigolu araç kiralama şeklinde olabildiği gibi, zincir kurumlara yıllık araç kiralama şeklinde de yapılabilmektedir.

Soğutuculu araç kiralama
HİZMET VERDİĞİMİZ

SEKTÖRLER

Frigolu gıda taşımacılığı
Frigolu Gıda Taşımacılığı

Et, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık malzemeler, sebze ve meyve, çikolata, dondurma, tatlı ve pastaların taşınması

Detaylar
Frigolu Medikal Taşımacılığı
Frigolu Medikal Taşımacılığı

Medikal ürünler, ilaç, aşı ve çeşitli kimyasal maddelerin uygun sıcaklıklarda, güvenilir ve hijyenik koşullarda taşınması

Detaylar
Frigolu Canlı Çiçek Taşımacılığı
Frigolu Canlı Çiçek Taşımacılığı

Canlı çiçek ve fidelerin solmadan, yıpranmadan, canlılıklarını koruyacak şekilde taşınması

Detaylar
frigolu araç kiralama firigolu araba kıralama firigolu canlı çiçek taşımacılığı firigolu araba kiralama için gerekenler firigolu medikal taşımacılık firigolu araba kiralama kampanya firigolu araba kiralama ucuz firigolu araba kiralamak istiyorum firigolu araba kiralayan şirketler firigolu arac kıralama firigolu arac kiralama firigolu arac kiralik firigolu araç kiralama fiyatları firigolu araç kiralama istanbul günlük firigolu en ucuz araba kiralama firigolu en ucuz kiralama firigolu gıda taşımacılığı firigolu kamyonet kirala firigolu kamyonet taşımacılık firigolu lojistik nakliye firmaları firigolu ucuz arac kirala soğuk hava depolu araba kıralama frigolu nakliye firigolu kiralama araç firigolu kiralama arac firigolu araç kiralama en ucuz